Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4 lampor

Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4. Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača... viac informácií »
Lindby Enavi LED-vtaklampa
Značka: Lindby
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4. Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača...

Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4. Štvorlampový stropný reflektor LED Enavi na štýlové osvetlenie väčších miestností, stmievateľný pomocou prepínača Stropné svietidlo LED Enavi sa predstavuje vo svojej štvorplameňovej verzii a zaujme na prvý pohľad. Kryt svietidla je vyrobený z hliníka a zdobený módnou povrchovou úpravou v rôznych harmonizujúcich farbách. Preto možno tento zdroj svetla integrovať do mnohých rôznych nábytkových a farebných konceptov. Priložené žiarovky presviedčajú svojou úspornou technológiou LED a vyžarujú príjemné, teplé biele svetlo. Enavi je atraktívny zdroj svetla na mnohé príležitosti. 3-stupňové stmievanie + vypnutie: Pomocou nástenného vypínača je možné svietidlo zapínať a vypínať ako zvyčajne. Vďaka technológii 3-stupňového stmievania s integrovanou funkciou vypnutia ho možno stlmiť na tri rôzne úrovne jasu niekoľkonásobným stlačením spínača.

Obľúbený a akčný produkt Lindby Enavi LED-vtaklampa, 4 od výrobcu s dlhou históriou Lindby je možné zakúpiť v súčasnosti vo výpredajové akciu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 199,90 EUR.