Lindby Hidari lampa na čítanie s vypínačom, mosadz

Lindby Hidari lampa na čítanie s. Nástenné svietidlo Hidari s vypínačom v ušľachtilom mosadznom tóne Nástenné svietidlo Hidari sa dá použiť na... viac informácií »
Lindby Hidari lampa na čítanie s
Značka: Lindby
44,90 EUR49,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Lindby Hidari lampa na čítanie s. Nástenné svietidlo Hidari s vypínačom v ušľachtilom mosadznom tóne Nástenné svietidlo Hidari sa dá použiť na...

Lindby Hidari lampa na čítanie s. Nástenné svietidlo Hidari s vypínačom v ušľachtilom mosadznom tóne Nástenné svietidlo Hidari sa dá použiť na rôzne príležitosti. Či už ako osvetlenie obrazu alebo ako lampa na čítanie – spĺňa svoj účel a zároveň vyzerá veľmi štýlovo. Puzdro z ocele bolo pokryté ušľachtilým mosadzným povrchom. Toto sfarbenie aj zakrivené rameno lampy dodávajú svietidlu Hidari mierne historický charakter, ktorý sa dá zakomponovať do mnohých štýlov. Zaoblené tienidlo smerujúce nadol zabezpečuje vyžarovanie svetla bez oslnenia. Okrem toho môže používateľ toto svietidlo pohodlne ovládať pomocou vypínača. Zľavový produkt Lindby Hidari lampa na čítanie s vypínačom, máte možnosť nájsť bezstarostne tu na našom webe v kategórii nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať zľavnené výrobky v spomínanej rubrike na pár kliknutí! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke ďalší preverený tovar značky Lindby. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Lindby má v stále ponuke špičkové produkty .

Tento kvalitný a lacný produkt Lindby Hidari lampa na čítanie s vypínačom, od populárneho výrobcu Lindby jednoducho môžete nájsť práve dnes vo výpredajové akciu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 44,90 EUR.