Lindby Hidari lampa na čítanie s vypínačom, nikel

Lindby Hidari lampa na. Nástenné svietidlo Hidari niklovej farby so zahnutým ramenom Nástenné svietidlo Hidari je celé vyrobené z ocele a pokryté... viac informácií »
Lindby Hidari lampa na čítanie
Značka: Lindby
44,90 EUR49,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Lindby Hidari lampa na. Nástenné svietidlo Hidari niklovej farby so zahnutým ramenom Nástenné svietidlo Hidari je celé vyrobené z ocele a pokryté...

Lindby Hidari lampa na. Nástenné svietidlo Hidari niklovej farby so zahnutým ramenom Nástenné svietidlo Hidari je celé vyrobené z ocele a pokryté povrchovou úpravou vo farbe niklu. Vďaka tomuto neutrálnemu sfarbeniu ho možno skvele integrovať do rôznych farebných konceptov. Zakrivené rameno dodáva Hidarimu zaujímavý charakter. Svetlo sa vyžaruje priamo nadol, takže pozorovateľ nemôže byť oslnený. Toto svietidlo možno použiť nielen ako svetlo na čítanie, ale aj ako osvetlenie nástenných malieb. Obľúbený kus Lindby Hidari lampa na čítanie s vypínačom, nikel môžete dostať bezstarostne na webe v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Pripravili sme pre vás ešte podobné výrobky zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu! Vehlasný dodávateľ Lindby dodáva kvalitný tovar. za dobré ceny. Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Lindby Hidari lampa na čítanie od populárnej značky Lindby k dostaniu aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne! Kúpiť teraz za 44,90 EUR.