Lindby Junes stropné LED svietidlo, 2-pl., biele

Lindby Junes stropné LED svietidlo, 2-pl.,. Biele LED stropne bodove svetla bodové svietidlo s dvoma žiarovkami Junes s drevenými akcentmi LED stropné... viac informácií »
Lindby Junes stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
24,90 EUR34,90 EUR Zľava -28%
Overiť dostupnosť »
Lindby Junes stropné LED svietidlo, 2-pl.,. Biele LED stropne bodove svetla bodové svietidlo s dvoma žiarovkami Junes s drevenými akcentmi LED stropné...

Lindby Junes stropné LED svietidlo, 2-pl.,. Biele LED stropne bodove svetla bodové svietidlo s dvoma žiarovkami Junes s drevenými akcentmi LED stropné svietidlo Junes zaujme jemným a tenkým dizajnom. Je vyrobený z bielej ocele a na ráme má dva nápadné drevené prvky. Na jeho stropnú konzolu je vodorovne pripevnená štíhla vzpera, ku ktorej sú pripevnené dva tienidlá. Ich valcové tienidlá obklopujú použité žiarovky GU10, ktoré generujú svetlo bez oslnenia a zaručujú vhodné osvetlenie. Jednoduchý vzhľad stropného bodového svietidla Junes LED ho predurčuje na integráciu do moderného štýlu vybavenia, ale jeho príjemnú farebnú kombináciu bielej a drevenej možno integrovať aj do zvyšku nábytku bez preťaženia.

Akčný produkt Lindby Junes stropné LED svietidlo, od popredného výrobcu Lindby pohodlne zoženiete práve teraz na našej webovej stránke za najnižšiu cenu. Teraz získate od 24,90 EUR.