Lindby Kijang stolná lampa, podstavec tvar jeleňa

Lindby Kijang stolná lampa,. Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa... viac informácií »
Lindby Kijang stolná lampa
Značka: Lindby
99,90 EUR109,90 EUR Zľava -9%
Overiť dostupnosť »
Lindby Kijang stolná lampa,. Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa...

Lindby Kijang stolná lampa,. Extravagantná stolová lampa Kijang s čiernym plisovaným tienidlom a podstavcom v antickej mosadznej farbe v tvare jeleňa Táto stolová lampa nie je v žiadnom prípade len osvetľovacím predmetom, ale aj dekoratívnym nábytkom, ktorý možno použiť na vytvorenie osobitných akcentov v obývacej izbe. Tienidlo, ktoré sa smerom hore trochu zužuje, je vyrobené z čiernej plisovanej látky, ktorá zreteľne tlmí svetlo, a tým vytvára mimoriadne útulný nádych. Na druhej strane, podstavec je bez akýchkoľvek všedností a bol vymodelovaný podľa hlavy jeleňa, ktorá mohla byť vďaka polyresinovému povrchu navrhnutá obzvlášť detailne a okrem parohov umožňuje aj stále rozpoznateľnú štruktúru povrchu. Starožitný mosadzný povrch dodáva podstavcu lampy starožitný nádych a v spodnej časti je zakončený obdĺžnikovou základňou. Milovníci prírody, ktorí radi trávia čas v lese a milujú zvieratá, ktoré sa skrývajú medzi stromami a neukazujú sa tak často, si s touto textilnou stolnou lampou určite prídu na svoje a obohatia svoj obytný priestor o individuálny detail a príťažlivé svetlo, ktoré vás pozýva oprieť sa a posedieť si.

Výnimočný produkt Lindby Kijang stolná lampa, od známej kvalitnej značky Lindby je možné kúpiť tu a teraz práve naozaj lacno. Práve možno objednať len za 99,90 EUR.