Lindby Luram závesné LED svietidlo, okrúhle

Lindby Luram závesné LED svietidlo,. Závesné svietidlo LED Luram s plochým okrúhlym tienidlom Závesné svietidlo Luram LED poskytuje skvelé osvetlenie... viac informácií »
Lindby Luram závesné LED svietidlo
Značka: Lindby
149,90 EUR159,90 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Lindby Luram závesné LED svietidlo,. Závesné svietidlo LED Luram s plochým okrúhlym tienidlom Závesné svietidlo Luram LED poskytuje skvelé osvetlenie...

Lindby Luram závesné LED svietidlo,. Závesné svietidlo LED Luram s plochým okrúhlym tienidlom Závesné svietidlo Luram LED poskytuje skvelé osvetlenie pracovných priestorov. Jeho univerzálne biele svetlo je veľmi vhodné na dlhú, sústredenú prácu a vyžaruje priamo zhora. Vďaka plastovému krytu na tienidle sa svetlo šíri bez oslnenia. Svietidlo má okrúhly stropný držiak vyrobený z kovu, ku ktorému je pripevnených niekoľko oceľových lán, ktoré držia okrúhle ploché tienidlo. Moderný dizajn sa dá ľahko integrovať do kancelárskych a pracovných priestorov.
Úplne jedinečný produkt Lindby Luram závesné LED svietidlo, okrúhle ide kúpiť ľahko na stránkach umiestnený v rubrike závesné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty z tejto populárnej rubriky za super ceny!

Akčný a v zľave výrobok Lindby Luram závesné LED svietidlo, od známej kvalitnej značky Lindby nájdete v našej aktuálnej ponuke so zľavou. V súčasnosti za skvelú cenu 149,90 EUR.