Lindby Malion stropné svietidlo

Lindby Malion stropné svietidlo. Stropné svietidlo Malion zo železa a plastu v elegantných chrómových farbách Stropné svietidlo Malion je štýlové... viac informácií »
Lindby Malion stropné svietidlo
Značka: Lindby
49,90 EUR89,90 EUR Zľava -44%
Overiť dostupnosť »
Lindby Malion stropné svietidlo. Stropné svietidlo Malion zo železa a plastu v elegantných chrómových farbách Stropné svietidlo Malion je štýlové...

Lindby Malion stropné svietidlo. Stropné svietidlo Malion zo železa a plastu v elegantných chrómových farbách Stropné svietidlo Malion je štýlové riešenie, pokiaľ ide o osvetlenie obývacej izby alebo jedálne. Polkruhové tienidlo na lampu z plastu visí na okrúhlej stropnej konzole zo železa. Tvar tienidla je jednou z najvýraznejších vlastností žiarovky, pretože sa skladá z niekoľkých zviazaných prvkov, ktoré obklopujú žiarovku, ktorá sa má použiť. Generované svetlo presvitá cez úzke medzery v tienidle a vytvára zaujímavú hru svetla, ktorá sa šíri po celej miestnosti. Stropné svietidlo Malion možno ľahko integrovať do moderných štýlov vybavenia a vďaka svojej jemnej chrómovej farebnej schéme sa dobre prispôsobí zvyšku nábytku. Zaujímavý dizajn vnáša do očí príťažlivé akcenty na stenách bytov a robí každú izbu niečím veľmi zvláštnym.

Veľmi obľúbený produkt Lindby Malion stropné svietidlo od obľúbenej značky so zárukou kvality Lindby je k dispozícii tu a teraz za výhodnú cenu. Teraz len za 49,90 EUR.