Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, antracit

Lindby Mariyana stropné LED. Zametacie LED stropné svietidlo Mariyana vyrobené z hliníka v antracitovej farbe Mariyana kombinuje jednoduchý dizajn so... viac informácií »
Lindby Mariyana stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Mariyana stropné LED. Zametacie LED stropné svietidlo Mariyana vyrobené z hliníka v antracitovej farbe Mariyana kombinuje jednoduchý dizajn so...

Lindby Mariyana stropné LED. Zametacie LED stropné svietidlo Mariyana vyrobené z hliníka v antracitovej farbe Mariyana kombinuje jednoduchý dizajn so živým charakterom. Je vyrobený z hliníka a plastu a je v prevedení štýlový antracit. Jeho tvar vyplýva z okrúhlej stropnej konzoly, z ktorej vychádzajú dve okrúhle výstuhy a vytvárajú atraktívny tvar. Napevno namontované LED diódy, ktoré sú vybavené praktickými funkciami, sú umiestnené v stropnej konzole a vzperách. Svietidlo je možné stlmiť nepretržite pomocou diaľkového ovládača a je možné ovládať jeho farba svetla (3 000 K, 4 500 K a 6 500 K). Z tohto dôvodu môže LED stropné svetlo Mariyana vždy poskytnúť správne svetlo a zodpovedajúce prostredie.

Zľavový tovar Lindby Mariyana stropné LED svietidlo, pochádzajúce od značky Lindby pohodlne zoženiete v našej ponuke v akcii. Práve možno objednať len za 119,90 EUR.