Lindby Medolin chodníkové svetlo, tmavosivá

Lindby Medolin chodníkové svetlo,. Stredne vysoké cestné svetlo Medolin z hliníka Cestné svetlo Medolin boduje svojím štýlovým vzhľadom a odolnými... viac informácií »
Lindby Medolin chodníkové svetlo
Značka: Lindby
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Medolin chodníkové svetlo,. Stredne vysoké cestné svetlo Medolin z hliníka Cestné svetlo Medolin boduje svojím štýlovým vzhľadom a odolnými...

Lindby Medolin chodníkové svetlo,. Stredne vysoké cestné svetlo Medolin z hliníka Cestné svetlo Medolin boduje svojím štýlovým vzhľadom a odolnými materiálmi. Jeho rám je vyrobený z hliníka a má tmavosivú povrchovú úpravu. Tienidlo je vyrobené z plastu, ktorý možno dlhodobo používať aj vonku. Slúži aj ako difúzor, pretože umožňuje jemné a homogénne vyžarovanie svetla do všetkých smerov bez oslňovania. Medolin obzvlášť dobre vynikne na záhradnej ceste, najmä ak je tento svetelný zdroj nainštalovaný v rade viacerých svietidiel na cestu.
Tento zľavnený produkt môžete kúpiť už dnes na našich stránkach v známej kategórii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz kúpite nové kusy z tejto populárnej rubriky v zľave. Nebojte, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov od značky Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Výrobca Lindby predáva špičkové výrobky.!

V zľave tento výrobok Lindby Medolin chodníkové svetlo, od spoločnosti Lindby získate na našich stránkach teraz za super peniaze! Teraz za 69,90 EUR.