Lindby Mirlinda reflektor, čierna, 1-plameňový

Lindby Mirlinda reflektor, čierna,. Čierno-zlaté bodové svetlo Mirlinda s prepínačom Tento reflektor je vďaka vypínaču určený predovšetkým na... viac informácií »
Lindby Mirlinda reflektor
Značka: Lindby
34,90 EUR39,90 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Lindby Mirlinda reflektor, čierna,. Čierno-zlaté bodové svetlo Mirlinda s prepínačom Tento reflektor je vďaka vypínaču určený predovšetkým na...

Lindby Mirlinda reflektor, čierna,. Čierno-zlaté bodové svetlo Mirlinda s prepínačom Tento reflektor je vďaka vypínaču určený predovšetkým na montáž na stenu a je krásnym zdrojom svetla pre mnohé štýly. Tienidlo aj nástenná konzola sú vyrobené z ocele a majú matnú čiernu povrchovú úpravu. Vnútorná strana tienidla vyniká nádherným zlatým odtieňom, ktorý nielen zjemňuje vzhľad, ale aj zjemňuje svetelný vzor a vďaka krásnym odleskom ešte viac hrejivo žiari. Hlavu svietidla možno podľa potreby otáčať a natáčať, aby sa dosiahla maximálna flexibilita pri smerovaní svetla.

Zľavový produkt Lindby Mirlinda reflektor, čierna, od spoľahlivého výrobcu Lindby môžete nájsť v našej ponuke za rozumné peniaze. V súčasnosti za skvelú cenu 34,90 EUR.