Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 2-plameňové

Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Stropné dvojsvetelné reflektory Mirlinda z čiernej ocele so zlatými odtieňmi vnútri Mirlinda je stropné bodové... viac informácií »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo
Značka: Lindby
54,90 EUR59,90 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Stropné dvojsvetelné reflektory Mirlinda z čiernej ocele so zlatými odtieňmi vnútri Mirlinda je stropné bodové...

Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Stropné dvojsvetelné reflektory Mirlinda z čiernej ocele so zlatými odtieňmi vnútri Mirlinda je stropné bodové svietidlo s dvoma kovovými tienidlami, ktoré sú rovnako ako rám v matnej čiernej farbe, ale zvnútra žiaria zlatou farbou, čo vytvára nádherný farebný kontrast a skvelý svetelný efekt. Každý reflektor možno podľa potreby otáčať a natáčať, aby sa vytvoril čo najpresnejší svetelný obrazec. Stropné bodové svietidlo s dvoma odtieňmi má aj mierne industriálny vzhľad, takže sa určite dá kombinovať s príslušnými štýlmi.
Zaujímavý tovar obstaráte tiež na stránkach umiestnený v kategórii bodové svetlá. Teraz kúpite zľavnené produkty v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Lindby má v stále ponuke kvalitné produkty.. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás nájdete ďalší preverený tovar od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Lindby Mirlinda stropné svietidlo, od známej značky Lindby je možné získať teraz za extra cenu! Teraz si môžete kúpiť za 54,90 EUR.