Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl., dlhé

Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Mirlinda s nastaviteľnými oceľovými tienidlami v čiernej a zlatej farbe Mirlinda... viac informácií »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo
Značka: Lindby
89,90 EUR99,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Mirlinda s nastaviteľnými oceľovými tienidlami v čiernej a zlatej farbe Mirlinda...

Lindby Mirlinda stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Mirlinda s nastaviteľnými oceľovými tienidlami v čiernej a zlatej farbe Mirlinda presviedča vzhľadom, ktorý možno zaradiť aj do industriálneho štýlu. Tri reflektory sa dajú presúvať, a tým individuálne umiestňovať, takže svetelný obrazec sa dá presne prispôsobiť situácii na mieste. Z vonkajšej strany sú odtiene čierne, zatiaľ čo vnútro žiari teplým zlatým tónom, takže nielen vizuálny vzhľad, ale aj svetelný obraz je trvalo ovplyvnený a pôsobí oveľa útulnejšie. Reflektor na strop sa dá dobre namontovať v kuchyni alebo v obývacej izbe a slúži ako hlavné osvetlenie, hoci nič nebráni použitiu iných zdrojov svetla.

Veľmi jedinečný výrobok Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl., od výrobcu s dobrým menom Lindby k dostaniu v našej ponuke v akcii! Ponuky od 89,90 EUR.