Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl., okrúhle

Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl.,. Okrúhly stropný rondel Mirlinda s čiernymi a zlatými bodovými svetlami - ideálny do kuchyne a obývačky... viac informácií »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo
Značka: Lindby
74,90 EUR79,90 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl.,. Okrúhly stropný rondel Mirlinda s čiernymi a zlatými bodovými svetlami - ideálny do kuchyne a obývačky...

Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 3-pl.,. Okrúhly stropný rondel Mirlinda s čiernymi a zlatými bodovými svetlami – ideálny do kuchyne a obývačky Industriálnejšie orientované štýly bývania možno krásne doplniť týmto stropným lustrom s tromi lampami. Každý jednotlivý reflektor sa dá otáčať a natáčať tak, aby poskytoval to správne svetlo, a navyše je zvnútra zlatý, čo vytvára krásny kontrast s matnou čiernou farbou. Okrem toho tento farebný odtieň prirodzene vytvára krásny svetelný vzor vďaka teplým odrazom. Stropné svietidlo s bodovými svetlami je rovnako vhodné do kuchyne ako do obývačky, kde sa dá dobre použiť ako základné osvetlenie, ktoré možno doplniť ďalšími zdrojmi svetla.

Exkluzívny produkt Lindby Mirlinda stropné svietidlo, od spoločnosti s popredným postavením na trhu Lindby ľahko môžete zaobstarať u nás právě skutočne lacno. Lacno za 74,90 EUR.