Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 4-pl., dlhé

Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 4-pl.,. Stropné svietidlo LED Mirlinda so štyrmi svetlami v čiernej a zlatej farbe Stropné bodové svietidlo Mirlinda... viac informácií »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo
Značka: Lindby
99,90 EUR119,90 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 4-pl.,. Stropné svietidlo LED Mirlinda so štyrmi svetlami v čiernej a zlatej farbe Stropné bodové svietidlo Mirlinda...

Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 4-pl.,. Stropné svietidlo LED Mirlinda so štyrmi svetlami v čiernej a zlatej farbe Stropné bodové svietidlo Mirlinda je vhodné do kuchynských a jedálenských priestorov a vyniká tým, že každé jednotlivé bodové svietidlo možno nastaviť podľa potreby. Vďaka tomu sa dá otáčaním a otáčaním tienidiel mimoriadne ľahko prispôsobiť miestnym podmienkam. Vizuálne vyzerá svietidlo trochu industriálne a má čierne tienidlá, ktoré sú z vnútornej strany zlaté. To na jednej strane vytvára farebný kontrast a na druhej strane príjemný svetelný efekt, pretože zlatý odtieň odráža svetlo veľmi teplo. Vo verzii so štyrmi plameňmi môže reflektor dobre slúžiť ako hlavné osvetlenie v miestnosti, ale samozrejme ho možno doplniť aj inými zdrojmi svetla, ak je to potrebné a žiaduce. Tento veľmi obľúbený produkt možno kúpiť už dnes na stránkach v obľúbenej rubrike bodové svetlá. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z tejto známej rubriky vo výpredajovej akcii. Vehlasný dodávateľ Lindby má skvelý sortiment. skutočne lacno.

Tento výnimočný produkt Lindby Mirlinda stropné svietidlo, 4-pl., od výrobcu Lindby môžete zohnať teraz v ponuke stále výhodne. Aktuálne za 99,90 EUR.