Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá, 3-pl.

Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá,. Trojlampový reflektor Morgana v čierno-zlatom vyhotovení Stropné reflektory Morgana majú tri pohyblivé... viac informácií »
Lindby Morgana bodové svetlá
Značka: Lindby
89,90 EUR99,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá,. Trojlampový reflektor Morgana v čierno-zlatom vyhotovení Stropné reflektory Morgana majú tri pohyblivé...

Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá,. Trojlampový reflektor Morgana v čierno-zlatom vyhotovení Stropné reflektory Morgana majú tri pohyblivé reflektory, ktoré sa dajú jednotlivo otáčať a nakláňať. Týmto spôsobom sa dá čo najpresnejšie určiť svetelný obrazec. Okrem toho sú jednotlivé odtiene zvonku čierne, zatiaľ čo zvnútra sú tónované do zlata. To vytvára nielen vizuálny kontrast, ale aj teplé vyžarovanie svetla, ktoré pôsobí mimoriadne útulne. Vo verzii s tromi svetelnými zdrojmi je Morgana vhodná najmä ako bodové svietidlo do obývacích priestorov a kuchýň, pričom je možné pridať ďalšie svetelné zdroje.Najpredávanejší produkt Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá, možno zaobstarať taktiež tu a teraz na našom webe v známej rubrike bodové svetlá. Pozrite sa na podobné produkty v spomínanej rubrike ľahko online. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Lindby. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Lindby Morgana bodové svetlá, od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Lindby je možné kúpiť v našej aktuálnej ponuke za extra cenu. Akčné ceny už od 89,90 EUR.