Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá, 4-pl.

Lindby Morgana bodové svetlá,. Štvorsvetlové stropné reflektory Morgana s čierno-zlatými kovovými tienidlami Morgana je stropné svietidlo so štyrmi... viac informácií »
Lindby Morgana bodové svetlá
Značka: Lindby
99,90 EUR119,90 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Lindby Morgana bodové svetlá,. Štvorsvetlové stropné reflektory Morgana s čierno-zlatými kovovými tienidlami Morgana je stropné svietidlo so štyrmi...

Lindby Morgana bodové svetlá,. Štvorsvetlové stropné reflektory Morgana s čierno-zlatými kovovými tienidlami Morgana je stropné svietidlo so štyrmi individuálne nastaviteľnými bodovými svetlami, ktoré možno umiestniť v smere podľa vlastného výberu tak, aby bola daná miestnosť optimálne osvetlená. Na tento účel je každé tienidlo vybavené kĺbmi na otáčanie a otáčanie. Z vonkajšej strany sú tienidlá a rám čierne, ale vnútro bolo navrhnuté v teplom zlatom tóne, aby sa vytvorili príjemné odlesky svetla. Verzia so štyrmi svietidlami je vhodná najmä na základné osvetlenie miestnosti, hoci pridanie ďalších svetelných zdrojov je často dobrou voľbou na optimálne prispôsobenie návrhu osvetlenia potrebám na mieste.Zľavnený tovar Lindby Morgana bodové svetlá, čierno-zlatá, možno získať bez problémov na našich stránkach umiestnený v kategórii bodové svetlá! Teraz môžete získať úplne nové produkty z tejto známej kategórie za priaznivú cenu! Obľúbená značka zákazníkov Lindby má v ponuke špičkové produkty. za skutočne výhodné peniaze! Nové kúsky každý deň. Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na viac produktov od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Lindby Morgana bodové svetlá, od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lindby je možné zaobstarať tady extra so zľavou. Práve teraz za 99,90 EUR.