Lindby Raniso reflektor s dreveným prvkom, 1-pl.

Lindby Raniso reflektor s. Tmavý reflektor Raniso s dreveným držiakom na stenu z gumy Reflektor Raniso má neobvyklý dizajn. Kombinuje dva kontrastné... viac informácií »
Lindby Raniso reflektor s dreveným
Značka: Lindby
34,90 EUR39,90 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Lindby Raniso reflektor s. Tmavý reflektor Raniso s dreveným držiakom na stenu z gumy Reflektor Raniso má neobvyklý dizajn. Kombinuje dva kontrastné...

Lindby Raniso reflektor s. Tmavý reflektor Raniso s dreveným držiakom na stenu z gumy Reflektor Raniso má neobvyklý dizajn. Kombinuje dva kontrastné materiály do harmonického vzhľadu a dá sa skvele zakomponovať do moderného štýlu bývania. Držiak je vyrobený z kaučukového dreva, zatiaľ čo tienidlo je z ocele a má elegantné svetelné výstupy. Smer lúča môže používateľ individuálne určiť, pretože reflektor sa dá pohodlne nakloniť. Či už v obývacej izbe, spálni alebo na chodbe – tento reflektor poskytuje štýlové osvetlenie všade.

V zľave výrobok Lindby Raniso reflektor s dreveným prvkom, od výrobcu Lindby je možné ľahko získať v súčasnosti za výhodné peniaze. Ponuka od 34,90 EUR.