Lindby Sifala bodové svetlo s dymovým sklom, 1-pl.

Lindby Sifala bodové svetlo s dymovým sklom,. Jednolampový reflektor Sifala s klietkovým tienidlom a dymovým sklom Reflektor Sifala boduje svojím... viac informácií »
Lindby Sifala bodové svetlo s dymovým sklom
Značka: Lindby
19,90 EUR24,90 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Lindby Sifala bodové svetlo s dymovým sklom,. Jednolampový reflektor Sifala s klietkovým tienidlom a dymovým sklom Reflektor Sifala boduje svojím...

Lindby Sifala bodové svetlo s dymovým sklom,. Jednolampový reflektor Sifala s klietkovým tienidlom a dymovým sklom Reflektor Sifala boduje svojím osobitým dizajnom. Jeho kryt je vyrobený z ocele a má čiernu povrchovú úpravu. Valcovité tienidlo je vyrobené z dymového skla a navyše je obklopené kovovými vzperami, ktoré imitujú vzhľad klietky. Hlavu reflektora možno v prípade potreby nastaviť v jej polohe, pretože bola upevnená pomocou praktického guľového kĺbu. Ideálne sa sem hodia žiarovky E14 v rustikálnom vzhľade, ktoré podčiarkujú charakter tohto svietidla.

V zľave produkt Lindby Sifala bodové svetlo s od top výrobcu Lindby ide získať online za extra cenu. V súčasnosti v predaji od 19,90 EUR.