Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové sklo, 2-pl

Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropné bodové svietidlo Sifala s pohyblivými tienidlami z dymového skla Stropný reflektor Sifala má malý... viac informácií »
Lindby Sifala stropné svietidlo
Značka: Lindby
34,90 EUR39,90 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropné bodové svietidlo Sifala s pohyblivými tienidlami z dymového skla Stropný reflektor Sifala má malý...

Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropné bodové svietidlo Sifala s pohyblivými tienidlami z dymového skla Stropný reflektor Sifala má malý okrúhly stropný držiak, ku ktorému je pripevnená kovová vzpera. K tejto vzpere sú pripojené dve hlavy svietidiel, ktoré sú vďaka integrovaným guľovým kĺbom ľahko pohyblivé. Vďaka tomu môže používateľ individuálne nastaviť vyžarovanie svetla. Zvláštnosťou, ktorá odlišuje charakter tohto reflektora, je dizajn jeho valcovitých tienidiel. Tie boli vyrobené z módneho dymového skla a sú obklopené kovovými vzperami, ktoré imitujú tvar klietky. Tento špeciálny vzhľad sa dobre kombinuje s modernými štýlmi a robí zo svietidla pútavý prvok na strope.

Unikátny a žiadaný produkt Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové sklo, od značky s tradíciou a dobrou povesťou Lindby ide zohnať práve dnes výhodne! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 34,90 EUR.