Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové sklo, 3-pl

Lindby Sifala stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Sifala z ocele a dymového skla Stropné bodové svietidlo Sifala sa dodáva v trojlampovej... viac informácií »
Lindby Sifala stropné svietidlo
Značka: Lindby
54,90 EUR59,90 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Lindby Sifala stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Sifala z ocele a dymového skla Stropné bodové svietidlo Sifala sa dodáva v trojlampovej...

Lindby Sifala stropné svietidlo,. Trojlampový stropný reflektor Sifala z ocele a dymového skla Stropné bodové svietidlo Sifala sa dodáva v trojlampovej verzii a je dokonale vhodné do moderného prostredia. Môže sa používať v obývacej izbe aj na chodbe. Pohyblivé hlavy reflektorov umožňujú flexibilné nastavenie smeru lúča, aby sa mohli pekne zvýrazniť určité predmety alebo oblasti miestnosti. Tri odtiene sú vyrobené z dymového skla, ktoré je v súčasnosti moderné. Okrem toho vonkajšiu časť oboch tienidiel tvoria kovové vzpery, ktoré obklopujú sklenené tienidlá ako klietky. Tento zaujímavý vzhľad vyzerá atraktívne aj vtedy, keď sa svietidlo nepoužíva. Nový kus Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové sklo, 3-pl máte možnosť nájsť práve tu na našom webe v známej sekcii bodové svetlá! Teraz môžete získať akčné produkty v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii! To ale nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kúsky od výrobcu Lindby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený výrobok Lindby Sifala stropné svietidlo, od spoločnosti so skvelým menom Lindby k dispozícii u nás právě stále výhodne. Ceny od 54,90 EUR.