Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové sklo, 4-pl

Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropný reflektor Sifala z ocele so štyrmi pohyblivými svetelnými hlavami Sifala je špeciálne stropné bodové... viac informácií »
Lindby Sifala stropné svietidlo
Značka: Lindby
69,90 EUR79,90 EUR Zľava -12%
Overiť dostupnosť »
Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropný reflektor Sifala z ocele so štyrmi pohyblivými svetelnými hlavami Sifala je špeciálne stropné bodové...

Lindby Sifala stropné svietidlo, dymové. Stropný reflektor Sifala z ocele so štyrmi pohyblivými svetelnými hlavami Sifala je špeciálne stropné bodové svietidlo, ktoré vyniká tmavým dizajnom a dobre zapadá do moderných interiérov. Má okrúhly stropný držiak, ku ktorému je pripevnená dlhá kovová vzpera. Na vzpere sú štyri miesta, ktoré vyniknú svojím individuálnym vzhľadom. Každá z týchto škvŕn má vnútorné tienidlo z dymového skla a vonkajšie tienidlo, ktoré obklopuje dymové sklo ako kovová klietka. To dodáva stropnému reflektoru mimoriadny charakter, ktorý sa prejavuje aj vtedy, keď sa reflektor nepoužíva.

Veľmi žiadaný kus Lindby Sifala stropné svietidlo, od kvalitnej značky Lindby nájdete u nás právě za rozumné peniaze. Akčné ceny už od 69,90 EUR.