Lindby Simay stropné svietidlo, 3-pl.

Lindby Simay stropné svietidlo,. Moderné stropné svietidlo Simay v čiernej farbe s tienidlami zo skla Štýlové stropné svietidlo Simay kombinuje... viac informácií »
Lindby Simay stropné svietidlo
Značka: Lindby
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lindby Simay stropné svietidlo,. Moderné stropné svietidlo Simay v čiernej farbe s tienidlami zo skla Štýlové stropné svietidlo Simay kombinuje...

Lindby Simay stropné svietidlo,. Moderné stropné svietidlo Simay v čiernej farbe s tienidlami zo skla Štýlové stropné svietidlo Simay kombinuje robustné železo s filigránovým sklom. Na kruhovej stropnej konzole je vodorovne pripevnená kovová vzpera, ku ktorej sú pripevnené tri tienidlá zo skla. Vo vnútri skla sa nachádza žiarovka G9, ktorá generuje teplé biele osvetlenie. Svetlo je príjemne tlmené zakaleným dymovým sklom a vytvára sa útulné prostredie. Ale stropné svetlo Simay tiež po vypnutí krája jemnú postavu. Elegantná farebná kombinácia čiernej a zahmlenej skloviny vytvára harmonický celkový obraz, ktorý na stropy bytov dáva výrazné zvýraznenie. Moderný dizajn je možné bez problémov integrovať do najrôznejších štýlov zariaďovania.

Podarený produkt Lindby Simay stropné svietidlo, od známeho dodávateľa Lindby ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz za úžasnú cenu! Teraz len za 139,90 EUR.