LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2 v 1, stojace/visiace (modrá)

LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2 v - Pôsobivé svetlo do záhrady, na terasu alebo balkón Automaticky sa zapína pri zotmení Na zavesenie... viac informácií »
LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2
LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2 v - Pôsobivé svetlo do záhrady, na terasu alebo balkón Automaticky sa zapína pri zotmení Na zavesenie...

LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2 v – Pôsobivé svetlo do záhrady, na terasu alebo balkón Automaticky sa zapína pri zotmení Na zavesenie alebo postavenie – s odnímateľným bodcom a hákom Chránené proti striekajúcej vode (IP 44) Možnosť manuálneho vypnutia Tyč z nehrdzavejúcej ocele Vrátane návodu na použitie Vrátane vymeniteľného Ni-MH akumulátora (300 mAh) Technické údaje Dĺžka svietenia: cca 6 – 8 hod. (pri optimálnom nabití) Nabíjací čas: 8 – 10 hod. Životnosť: cca 30 000 hod. Rozmery cca 9 x 9 x 35 cm (D x Š x V) Hmotnosť cca 135 g (vrátane batérie) Upozornenie LED nie sú vymeniteľné Dekoratívny výrobok – žiadna hračka! Tento výrobok slúži výhradne na dekoratívne účely, nie je vhodný na osvetlenie miestnosti v domácnosti! . Dĺžka svietenia: cca 6 – 8 hod. (pri optimálnom nabití) Nabíjací čas: 8 – 10 hod. Životnosť: cca 30 000 hod.

Nový produkt LIVARNO home Dekoratívne LED solárne svietidlo 2 v od značky so skvelou reputáciou LIVARNO home je možné získať v našej ponuke za najnižšiu cenu. Výhodne za cenu 3,99 EUR.