LIVARNO home Dekoratívne solárne LED svietidlo (žltá a oranžová)

LIVARNO home Dekoratívne solárne - Príjemné osvetlenie do záhrady, na balkón alebo terasu Zo skla s orámovaním z nehrdzavejúcej ocele a s kovovým... viac informácií »
LIVARNO home Dekoratívne solárne
Značka: LIVARNO home
4,99 EUR5,99 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Dekoratívne solárne - Príjemné osvetlenie do záhrady, na balkón alebo terasu Zo skla s orámovaním z nehrdzavejúcej ocele a s kovovým...

LIVARNO home Dekoratívne solárne – Príjemné osvetlenie do záhrady, na balkón alebo terasu Zo skla s orámovaním z nehrdzavejúcej ocele a s kovovým zavesením S ochranou proti striekajúcej vode (IP44) 10 úsporných LED s teplým bielym svetlom Odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu Možnosť manuálneho vypnutia Na postavenie alebo na zavesenie LED nie sú vymeniteľné Vrátane návodu a vymeniteľného Ni-MH akumulátora (80 mAh) Technické údaje Prevádzkový čas: do 8 hodín (pri plnom nabití) Max. výkon: 0,009 W Krytie: IP44 Teplota farby: 2 700 K (teplá biela) Materiál Sklo, plast, nehrdzavejúca oceľ Rozmery cca 8,5 x 30 cm (Ø x V) Hmotnosť cca 450 g (vrátane akumulátora) . Prevádzkový čas: do 8 hodín (pri plnom nabití) Max. výkon: 0,009 W Krytie: IP44 Teplota farby: 2 700 K (teplá biela) Super tovar LIVARNO home Dekoratívne solárne LED svietidlo máte možnosť zohnať bezprostredne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii vonkajšie a záhradné svietidlá. Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze.

Tento veľmi žiadaný tovar LIVARNO home Dekoratívne solárne pochádzajúce od značky LIVARNO home máte možnosť získať zde teraz za rozumné peniaze! Teraz môžete získať za skvelú cenu 4,99 EUR.