LIVARNO home LED kúpeľňové svietidlo (okrúhly)

LIVARNO home LED kúpeľňové - Biele tienidlo s rovnomerným osvetlením Úsporný LED modul s dlhou životnosťou a neutrálnym bielym svetlom S ochranou... viac informácií »
LIVARNO home LED kúpeľňové
Značka: LIVARNO home
11,99 EUR
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home LED kúpeľňové - Biele tienidlo s rovnomerným osvetlením Úsporný LED modul s dlhou životnosťou a neutrálnym bielym svetlom S ochranou...

LIVARNO home LED kúpeľňové – Biele tienidlo s rovnomerným osvetlením Úsporný LED modul s dlhou životnosťou a neutrálnym bielym svetlom S ochranou proti striekajúcej vode (IP44) Vrátane návodu a montážneho materiálu Vhodné na montáž na strop v interiéri Úspora energie až 86 % v porovnaní s klasickou 85 W žiarovkou LED modul je napevno zabudovaný a nie je stmievateľný Technické údaje Výkon: 12,5 W Prevádzkové napätie: 230 – 240 V~ 50 Hz Svetelný tok: cca 1 250 lm Teplota farby: 4 000 K Životnosť: 25 000 hodín Rozmery Okrúhle: cca 28,8 x 6,7 cm (Ø x V) Obdĺžnikové: cca 27,8 x 7,8 x 27,8 cm (Š x V x H) Hmotnosť Okrúhle: cca 335 g Obdĺžnikové: cca 475 g . Prevádzkové napätie : 230 – 240 V~ 50 Hz Svetelný tok : cca 1 250 lm Teplota farby : 4 000 KNový kus LIVARNO home LED kúpeľňové svietidlo možno získať už dnes tu na webe umiestnený v rubrike vyhrievanie, klimatizácia a vzduchotechnika. Vyhľadajte si ešte ostatné produkty z tejto kateógrie za výborné peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa LIVARNO home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi LIVARNO home vám môže poskytnúť top sortiment. za mimoriadne nízke ceny.

Vysokokvalitný produkt LIVARNO home LED kúpeľňové od výrobcu so skvelou povesťou LIVARNO home môžete si kúpiť v aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu. Teraz nakúpite za 11,99 EUR.