LIVARNO home Neónová LED ceduľa (Cocktail)

LIVARNO home Neónová LED ceduľa - Dekoratívne osvetlenie do interiéru v retro vzhľade Na montáž na stenu Vrátane USB-A kábla (dĺžka cca 100 cm)... viac informácií »
LIVARNO home Neónová LED ceduľa
Značka: LIVARNO home
22,99 EUR
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Neónová LED ceduľa - Dekoratívne osvetlenie do interiéru v retro vzhľade Na montáž na stenu Vrátane USB-A kábla (dĺžka cca 100 cm)...

LIVARNO home Neónová LED ceduľa – Dekoratívne osvetlenie do interiéru v retro vzhľade Na montáž na stenu Vrátane USB-A kábla (dĺžka cca 100 cm) Rozmery Open: cca 45 x 22 x 1,4 cm (Š x V x H) Cocktail: cca 29,7 x 35,5 x 1,4 cm (Š x V x H) Bar: cca 40 x 30 x 1,4 cm (Š x V x H) Upozornenie Nevhodná na používanie v exteriéri LED nie sú vymeniteľné . Dekoratívne osvetlenie do interiéru v retro vzhľade
Tento zľavnený produkt LIVARNO home Neónová LED ceduľa možno zohnať okrem iného tu u nás umiestnený v kategórii dekoračné svietidlá! Teraz môžete nájsť úplne nové produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu. Máme toho viac, máme v ponuke tiež viac kvalitných produktov od dodávateľa LIVARNO home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Známa značka LIVARNO home má v stálej ponuke vynikajúci tovar. za neuveriteľne výhodné ceny! Presvedčte sa!

Kvalitný tovar LIVARNO home Neónová LED ceduľa od známej kvalitnej značky LIVARNO home je možné ľahko získať teraz v zľave! V súčasnosti za skvelú cenu 22,99 EUR.