LIVARNO home Solárne guľové LED svietidlo, Ø 20cm (biela)

LIVARNO home Solárne guľové - Dekoratívne osvetlenie do záhrady, na terasu a do exteriéru Automaticky sa zapína v tme Bodec s 2 nadstavcami na... viac informácií »
LIVARNO home Solárne guľové LED
Značka: LIVARNO home
7,99 EUR8,99 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Solárne guľové - Dekoratívne osvetlenie do záhrady, na terasu a do exteriéru Automaticky sa zapína v tme Bodec s 2 nadstavcami na...

LIVARNO home Solárne guľové – Dekoratívne osvetlenie do záhrady, na terasu a do exteriéru Automaticky sa zapína v tme Bodec s 2 nadstavcami na umiestnenie k zemi alebo do výšky S ochranou proti striekajúcej vode (IP44) Možnosť manuálneho vypnutia Vrátane návodu a Ni-MH akumulátora (300 mAh/1,2 V⎓) Iba do exteriéru LED nie sú vymeniteľné Biele: s teplým bielym svetlom RGB: s automatickým striedaním farieb – možné manuálne zastaviť pri ľubovoľnej farbe Technické údaje Dĺžka svietenia: cca 6 – 8 hodín (pri optimálnom nabití) Rozmery Priemer gule: cca 20 cm Výška vrátane bodca: s krátkym nadstavcom cca 39 cm, s dlhým nadstavcom cca 51 cm Hmotnosť S krátkym nadstavcom cca 210 g S dlhým nadstavcom cca 235 g . Bodec s 2 nadstavcami na umiestnenie k zemi alebo do výšky Veľmi jedinečný produkt LIVARNO home Solárne guľové LED svietidlo, Ø 20cm (biela) možno nakúpiť pohodlne u nás zaradený v kategórii vonkajšie a záhradné svietidlá. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty zo spomínanej rubriky ľahko online! Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! U nás nájdete ďalší tovar od výrobcu LIVARNO home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľa obľúbený produkt LIVARNO home Solárne guľové od top výrobcu LIVARNO home máte možnosť kúpiť si v aktuálnej ponuke za priaznivú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 7,99 EUR.