LIVARNO home Solárny LED reflektor (čierna)

LIVARNO home Solárny LED - 2 samostatne otočné a výkyvné hlavy svietidla So súmrakovým a pohybovým senzorom Automaticky sa zapína pri zotmení 2... viac informácií »
LIVARNO home Solárny LED reflektor
Značka: LIVARNO home
26,99 EUR
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Solárny LED - 2 samostatne otočné a výkyvné hlavy svietidla So súmrakovým a pohybovým senzorom Automaticky sa zapína pri zotmení 2...

LIVARNO home Solárny LED – 2 samostatne otočné a výkyvné hlavy svietidla So súmrakovým a pohybovým senzorom Automaticky sa zapína pri zotmení 2 režimy svietenia: osvetlenie s maximálnou intenzitou (2 x 300 lm) osvetlenie so zníženou intenzitou a silným krátkym osvetlením pohybového senzora s nastaviteľnou dĺžkou svietenia Pohybový senzor s uhlom snímania 100° a nastaviteľným dosahom 1 – 8 m Plynulo nastaviteľná citlivosť súmrakového senzora Reflektor s držiakom na montáž na steny alebo rohy budov Flexibilne polohovateľný solárny panel: na reflektore, držiak na stenu alebo bodec Vrátane káblovej spojky a 5 m predlžovacieho kábla Zabudovaný Li-Ion akumulátor Odolný proti poveternostným vplyvom a chránený proti striekajúcej vode (IP44) Vrátane montážneho materiálu a návodu na obsluhu Technické údaje Teplota farby (farba svetla): 4 000 K (neutrálna biela) Svetelný tok: max. 2 x 300 lm Krytie: IP44 Životnosť: 30 000 hod. Rozmery cca 20 x 26,5 x 20,5 cm (D x Š x V) Hmotnosť cca 900 g Upozornenie Nie je určený na osvetlenie miestnosti Vymeniteľný akumulátor LED smie vymieňať iba školený odborník. . Teplota farby (farba svetla): 4 000 K (neutrálna biela) Svetelný tok : max. 2 x 300 lm Krytie : IP44
Unikátny a obľúbený produkt LIVARNO home Solárny LED ide kúpiť priamo tu na webe umiestnený v sekcii vonkajšie a záhradné svietidlá! Teraz nájdete kvalitné produkty z našej sekcie v zľave! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca LIVARNO home má v stále ponuke prvotriedny tovar. za výhodné ceny! Však to vidíte sami. Nebojte sa, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac tovaru od dodávateľa LIVARNO home. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci tovar LIVARNO home Solárny LED reflektor od známeho výrobcu LIVARNO home je k dostaniu u nás právě so zľavou. Kúpiť teraz za 26,99 EUR.