LIVARNO home Stolná LED lampa (čierna)

LIVARNO home Stolná LED - S indukčnou nabíjacou plochou na bezdrôtové nabíjanie smartfónu (funkcia QI) USB port na nabíjanie ďalších mobilných... viac informácií »
LIVARNO home Stolná LED
Značka: LIVARNO home
34,99 EUR
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Stolná LED - S indukčnou nabíjacou plochou na bezdrôtové nabíjanie smartfónu (funkcia QI) USB port na nabíjanie ďalších mobilných...

LIVARNO home Stolná LED – S indukčnou nabíjacou plochou na bezdrôtové nabíjanie smartfónu (funkcia QI) USB port na nabíjanie ďalších mobilných zariadení ako sú tablety alebo MP3 prehrávače Individuálne nastavenie farby svetla a jasu: Od útulnej teplej bielej po studenú bielu, príjemnú na čítanie Stmievateľná v 6 stupňoch S pamäťovou funkciou Otočné a výkyvné rameno umožňuje optimálne osvetlenie Úsporný LED modul s dlhou životnosťou S moderným dotykovým panelom Spodná strana šetrná k nábytku Vrátane sieťového adaptéra a návodu USB kábel nie je súčasťou balenia Použiteľná iba v interiéri Podporuje všetky Qi prístroje (a iné Samsung Galaxy S 10/S 10 Plus/kategória 8, Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs a mnohé iné) Technické údaje Prevádzkové napätie: 230 – 240 V~, 50 Hz Nabíjací prúd USB portu: 1 000 mA, 5 V Teplota farby: cca 3 000 – 6 500 K (teplá biela až studená biela) Svetelný tok: cca 670 lm Rozmery Výška (v natiahnutom stave): cca 82 cm Podstavec: Ø 18 cm Dĺžka prívodného kábla: 150 cm Hmotnosť cca 930 g . S indukčnou nabíjacou plochou na bezdrôtové nabíjanie smartfónu (funkcia QI)

Tento akčný a v zľave tovar LIVARNO home Stolná LED lampa originál od výrobcu LIVARNO home máte možnosť kúpiť si u nás právě za výhodnú cenu! Teraz za akčnú cenu 34,99 EUR.