LIVARNO home Stolná LED lampa (hnedosivá)

LIVARNO home Stolná LED - Individuálne nastaviteľná hlava svietidla s flexibilným ramenom LED modul s dlhou životnosťou a studeným bielym svetlom... viac informácií »
LIVARNO home Stolná LED lampa
Značka: LIVARNO home
19,99 EUR
Overiť dostupnosť »
LIVARNO home Stolná LED - Individuálne nastaviteľná hlava svietidla s flexibilným ramenom LED modul s dlhou životnosťou a studeným bielym svetlom...

LIVARNO home Stolná LED – Individuálne nastaviteľná hlava svietidla s flexibilným ramenom LED modul s dlhou životnosťou a studeným bielym svetlom vhodným na čítanie 3-stupňovo nastaviteľná intenzita osvetlenia Vypínač s dotykovou funkciou Osvetlený displej so zobrazením času (voliteľne v 12 alebo 24-hodinovom formáte času) Ukazovateľ dátumu s dňom týždňa Ukazovateľ okolitej teploty (v °C alebo °F) Budík s funkciou odloženého budenia a 8 tónmi budenia Ochrana proti výpadku prúdu so záložnou batériou Vrátane návodu na obsluhu, sieťového adaptéra s USB káblom a lítiovej batérie (3 V gombíková batéria) Úspora energie až 89 % v porovnaní s klasickou 30 W žiarovkou Technické údaje Prevádzkové napätie: 100 – 240 V~ 50/60 Hz Celkový výkon: max. 6,0 W LED modul: výkon 3,2 W Svetelný tok: 320 lm Teplota farby (farba svetla): 5 000 K Životnosť: 25 000 hod. Rozmery Celková výška (v natiahnutom stave): cca 50 cm Hmotnosť cca 550 g . Prevádzkové napätie : 100 – 240 V~ 50/60 Hz Svetelný tok : 320 lm Teplota farby (farba svetla) : 5 000 KVeľa podarený kus LIVARNO home Stolná LED je na získanie tiež na našom webe v populárnej kateogrii stolné svietidlá! Mrknite na nové produkty z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu!

Tento žiadaný produkt LIVARNO home Stolná LED lampa od tejto skvelej značky LIVARNO home ide zaobstarať aktuálne na webe za priaznivú cenu! Ceny už od 19,99 EUR.