Lucande Mylah stojaca lampa

Lucande Mylah stojaca lampa. Štíhla stojacia lampa Mylah vo vintage dizajne s káblovým spínačom Stojacia lampa Mylah je atraktívnym doplnkom obývacej... viac informácií »
Lucande Mylah stojaca lampa
Značka: Lucande
179,90 EUR199,90 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Lucande Mylah stojaca lampa. Štíhla stojacia lampa Mylah vo vintage dizajne s káblovým spínačom Stojacia lampa Mylah je atraktívnym doplnkom obývacej...

Lucande Mylah stojaca lampa. Štíhla stojacia lampa Mylah vo vintage dizajne s káblovým spínačom Stojacia lampa Mylah je atraktívnym doplnkom obývacej izby alebo spálne. Je vyrobená zo železa s mosadzným povrchom a nesie tienidlo, ktoré sa skladá z dvoch sklenených pologúľ. Toto tienidlo je možné vybaviť vhodnými žiarovkami, a tak si intenzitu a farbu svetla prispôsobiť vlastným potrebám. Stojacia lampa Mylah je dokonalým spoločníkom na večerné čítanie kníh na pohovke a výrazný vintage charakter dodáva nábytku ten správny šmrnc. Okrem toho sa lampa dá jednoducho zapnúť a vypnúť pomocou káblového spínača.Žiadaný tovar Lucande Mylah stojaca lampa ide nakúpiť taktiež tu na našom webe umiestnený v sekcii stojacie lampy! Teraz získate podobné produkty zo spomínanej sekcie za extra cenu. Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelých kúskov od značky Lucande. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný výrobok Lucande Mylah stojaca lampa od kvalitného výrobcu Lucande môžete zohnať tady teraz naozaj výhodne! Teraz nakúpite za 179,90 EUR.