Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø 18cm s odstupom

Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø. Závesné svietidlo Mylah s okrúhlym stropným svietidlom zo železa vo vintage dizajne Závesná lampa Mylah je... viac informácií »
Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø 18cm
Značka: Lucande
229,90 EUR249,90 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø. Závesné svietidlo Mylah s okrúhlym stropným svietidlom zo železa vo vintage dizajne Závesná lampa Mylah je...

Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø. Závesné svietidlo Mylah s okrúhlym stropným svietidlom zo železa vo vintage dizajne Závesná lampa Mylah je výrazným doplnkom interiéru. Skladá sa z okrúhleho stropného držiaka, ktorý nesie tri tienidlá, ktoré sú umiestnené nad sebou. Každý odtieň sa skladá z dvoch sklenených pologúľ, ktoré sú bielej a dymovej farby. Závesné svietidlo Mylah možno vybaviť vhodnými zdrojmi svetla a umožňuje nastaviť farbu a intenzitu svetla podľa osobných potrieb. Výrazný vintage charakter lampy je pútavým doplnkom interiéru a premení každú miestnosť na niečo výnimočné.

Zaujímavý produkt Lucande Mylah závesné svetlo 3pl Ø 18cm od tejto skvelej značky Lucande zaobstaráte u nás teraz naozaj výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 229,90 EUR.