Lucande Mylah závesné svietidlo 3pl, Ø 18cm priame

Lucande Mylah závesné svietidlo. Trojsvetelné závesné svietidlo Mylah vo vintage dizajne zo železa a skla Ak hľadáte spoľahlivé osvetlenie do... viac informácií »
Lucande Mylah závesné svietidlo 3pl
Značka: Lucande
229,90 EUR249,90 EUR Zľava -8%
Overiť dostupnosť »
Lucande Mylah závesné svietidlo. Trojsvetelné závesné svietidlo Mylah vo vintage dizajne zo železa a skla Ak hľadáte spoľahlivé osvetlenie do...

Lucande Mylah závesné svietidlo. Trojsvetelné závesné svietidlo Mylah vo vintage dizajne zo železa a skla Ak hľadáte spoľahlivé osvetlenie do jedálne alebo na chodbu a zároveň ste fanúšikom vintage dizajnu, závesná lampa Mylah vás nesklame. Skladá sa z podlhovastého stropného svietidla vyrobeného zo železa, ktoré drží tri tienidlá a má povrch v mosadznej farbe. Každé z týchto troch tienidiel pozostáva z dvoch sklenených tienidiel bielej a dymovej farby a obklopuje osvetľovací prostriedok, ktorý sa má použiť. Závesné svietidlo Mylah vytvára neoslňujúce osvetlenie a vytvára výrazné akcenty na plochých stropoch.Tento neodolateľný produkt je dostupný už dnes tu na webe umiestnený v sekcii závesné svietidlá! Teraz získate ešte iné výrobky z tejto sekcie za výborné peniaze! Náš sortiment je široký, máme však aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od značky Lucande. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Lucande dodáva svojim zákazníkom prvotriedny tovar. lacne. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Vysoko kvalitný produkt Lucande Mylah závesné svietidlo 3pl, Ø 18cm od výrobcu Lucande môžete pohodlne získať tady za výpredajovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 229,90 EUR.