Lucande Timio chodníkové svietidlo, 60 cm

Lucande Timio chodníkové svietidlo,. Atraktívne cestné svetlo Timio v tmavom dizajne Svietidlo Timio na cestu inšpiruje svojím minimalistickým dizajnom,... viac informácií »
Lucande Timio chodníkové svietidlo
Značka: Lucande
79,90 EUR129,90 EUR Zľava -38%
Overiť dostupnosť »
Lucande Timio chodníkové svietidlo,. Atraktívne cestné svetlo Timio v tmavom dizajne Svietidlo Timio na cestu inšpiruje svojím minimalistickým dizajnom,...

Lucande Timio chodníkové svietidlo,. Atraktívne cestné svetlo Timio v tmavom dizajne Svietidlo Timio na cestu inšpiruje svojím minimalistickým dizajnom, ktorý zároveň pôsobí veľmi zvláštne. Dôraz sa kladie na geometrické tvary, ako je valcovitý stojan a kubický rám okolo bieleho krytu tienidla. Svietidlo na cestu je vyrobené z hliníka a pokryté tmavosivou povrchovou úpravou, ktorá je v súčasnosti veľmi módna. Timio dobre zapadá do moderného prostredia a vďaka dobrému stupňu ochrany môže dlhodobo slúžiť vonku. Kvalitný a žiadaný tovar Lucande Timio chodníkové svietidlo, ide zohnať ešte tu na našich stránkach umiestnený v kategórii osvetlenie príjazdovej cesty! Teraz nájdete ešte podobné kusy zo spomínanej rubriky vo výhodnej akcii!

Vynikajúci produkt Lucande Timio chodníkové svietidlo, od značky s dobrým menom Lucande môžete nájsť momentálne na našich stránkach extra výhodne. Produkt momentálne predávame za 79,90 EUR.