Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm, snímač

Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm,. Svietidlo Timio na cestu s lúčom nahor a snímačom pohybu Cestné svetlo Timio boduje svojou modernou... viac informácií »
Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm
Značka: Lucande
89,90 EUR149,90 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm,. Svietidlo Timio na cestu s lúčom nahor a snímačom pohybu Cestné svetlo Timio boduje svojou modernou...

Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm,. Svietidlo Timio na cestu s lúčom nahor a snímačom pohybu Cestné svetlo Timio boduje svojou modernou technológiou a dizajnovým vzhľadom. Je vyrobený z robustného hliníka a má stabilnú základňu. V popredí dizajnu je však kubický rám, ktorý obklopuje biely kryt tienidla. Jeho geometrický tvar sa dobre kombinuje s modernými štýlmi. Toto cestné svetlo má detektor pohybu, ktorý dokáže rozpoznať pohyb pod uhlom 120° a vo vzdialenosti 6 až 10 metrov. Trvanie svetla môže používateľ nastaviť manuálne od 8 sekúnd do 8 minút. Okrem toho má Timio aj súmrakový senzor, ktorý automaticky registruje jas vo vonkajšom priestore.
Neodolateľný produkt Lucande Timio chodníkové svietidlo 85 cm, máte možnosť nakúpiť okrem iného tu na našich stránkach zaradený v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto sekcie v zľave! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na viac kúskov od značky Lucande. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný produkt Lucande Timio chodníkové svietidlo od dodávateľa tovaru Lucande k dostaniu práve teraz za dobrú cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 89,90 EUR.