Lucande Timio soklové svietidlo z hliníka

Lucande Timio soklové svietidlo z. Špeciálne základné svietidlo Timio v kubickom dizajne Timio je moderné základné svietidlo, ktoré boduje svojím... viac informácií »
Lucande Timio soklové svietidlo z
Značka: Lucande
59,90 EUR99,90 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Lucande Timio soklové svietidlo z. Špeciálne základné svietidlo Timio v kubickom dizajne Timio je moderné základné svietidlo, ktoré boduje svojím...

Lucande Timio soklové svietidlo z. Špeciálne základné svietidlo Timio v kubickom dizajne Timio je moderné základné svietidlo, ktoré boduje svojím zaujímavým dizajnom. Kryt tienidla z bieleho polykarbonátu je obklopený kubickým rámom z hliníka, ktorý je upevnený na valcovom stojane. Výsledkom týchto geometrických tvarov je jedinečný vzhľad, ktorý sa dá dokonale zladiť s moderným prostredím. Toto základné svietidlo vyžaruje svetlo jemne smerom nahor a do strán a poskytuje dostatočné osvetlenie v záhrade alebo na terase počas tmavých večerných hodín.

Žiadaný tovar Lucande Timio soklové svietidlo z od spoločnosti s úžasnou reputáciou Lucande pohodlne nakúpite tady lacno. Teraz len za 59,90 EUR.