MARSET Bicoca stolová LED na batérie perlová biela

MARSET Bicoca stolová LED na batérie perlová. Bezdrôtová dizajnová stolová lampa Bicoca s dobíjacou batériou - na mobilné použitie Nabíjateľná... viac informácií »
MARSET Bicoca stolová LED na
Značka: Marset
209,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Bicoca stolová LED na batérie perlová. Bezdrôtová dizajnová stolová lampa Bicoca s dobíjacou batériou - na mobilné použitie Nabíjateľná...

MARSET Bicoca stolová LED na batérie perlová. Bezdrôtová dizajnová stolová lampa Bicoca s dobíjacou batériou – na mobilné použitie Nabíjateľná stolová lampa Bicoca na batérie sa dá použiť všade tam, kde je potrebné príjemné doplnkové osvetlenie, ktorého jas sa dá tiež regulovať. Jej hlavu možno tiež otáčať, takže ju možno nastaviť podľa osobných potrieb. Bicoca sa rýchlo stane nepostrádateľnou napríklad na pracovnom stole. Čas svietenia pri plnom nabití batérie je približne 10 hodín. Súčasťou dodávky lampy je nabíjací kábel USB-C. Zásuvkový adaptér nie je súčasťou dodávky. Jas možno meniť v troch stupňoch pomocou zabudovaného stmievača. Moderný dizajn pochádza od Christopha Mathieu. Vytvoril spoločnosť Bicoca z optimizmu naplniť život radosťou. Výdrž batérie je 5 hodín (plná), 10 hodín (stredná) alebo 20 hodín (nízka) v závislosti od svietivosti.

Lacný produkt MARSET Bicoca stolová LED od spoločnosti so zárukou kvality Marset zoženiete u nás za outletovú cenu. V súčasnosti za cenu 209,90 EUR.