MARSET Dipping Light S stolová jantárová/mosadzná

MARSET Dipping Light S. Plynule stmievateľná stolová lampa LED Dipping Light S Farebné odstupňovanie stolnej lampy LED Dipping Light S tvorí veľkú... viac informácií »
MARSET Dipping Light S
Značka: Marset
809,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Dipping Light S. Plynule stmievateľná stolová lampa LED Dipping Light S Farebné odstupňovanie stolnej lampy LED Dipping Light S tvorí veľkú...

MARSET Dipping Light S. Plynule stmievateľná stolová lampa LED Dipping Light S Farebné odstupňovanie stolnej lampy LED Dipping Light S tvorí veľkú časť jej vizuálnej príťažlivosti, a preto tento dekoratívny zdroj svetla pôsobí dobre aj po vypnutí. Telo lampy pozostáva z lesklého bieleho fúkaného skla a v hornej časti bolo lakované. Guľovité sklo je umiestnené na rovnako lakovanom kovovom ráme v tvare valca. Súčasný dizajn pochádza od Jordiho Canudasa a vyzerá sviežo a živo. V sklenenom tienidle sú nainštalované teplé biele LED diódy, ktorých mäkké svetlo vytvára veľmi útulnú atmosféru. Jas možno plynule regulovať pomocou zabudovaného stmievača a prispôsobiť ho tak osobným potrebám. Prepínač je nainštalovaný na prívodnom kábli. – Svetlo bez blikania – Kábel: čiernyŽiadaný kus MARSET Dipping Light S stolová možno zohnať pohodlne tu na našich stránkach umiestnený v rubrike stolové lampy! Vyberte si ešte iné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu!

Neodolateľný produkt MARSET Dipping Light S stolová od poprednej značky Marset jednoducho získate práve tu trvalo výhodne. Akčná cena 809,90 EUR.