MARSET Discocó stropné svetlo Ø 53 cm biela

MARSET Discocó stropné svetlo Ø. Exkluzívne stropné svietidlo Discocó - dizajn: Christophe Mathieu Dizajnové stropné svietidlo Discocó je nielen... viac informácií »
MARSET Discocó stropné svetlo Ø 53 cm
Značka: Marset
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Discocó stropné svetlo Ø. Exkluzívne stropné svietidlo Discocó - dizajn: Christophe Mathieu Dizajnové stropné svietidlo Discocó je nielen...

MARSET Discocó stropné svetlo Ø. Exkluzívne stropné svietidlo Discocó – dizajn: Christophe Mathieu Dizajnové stropné svietidlo Discocó je nielen dekoratívnym nábytkovým doplnkom do obývacích izieb, spální, chodieb a predsiení, ale aj fantastickou hrou svetla. Z pochrómovanej kovovej pologule sa do miestnosti rozširujú prvky v tvare disku z plastu ABS. Svetlo z použitých lámp vytvára na jednej strane pestrú hru svetla a tieňa a na druhej strane vytvára nádherné odrazy, keď dopadá na pochrómovanú kovovú pologuľu. Senzačný zdroj svetla s mimoriadne dekoratívnou silou. Unikátny a obľúbený tovar MARSET Discocó stropné svetlo Ø 53 cm možno zakúpiť ešte tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii stropné svietidlá. Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu. Nebojte, máme toho viac, máme aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Marset. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný kus MARSET Discocó stropné svetlo od známeho popredného výrobcu Marset ide zohnať aktuálne v našej ponuke za najnižšiu cenu! V súčasnosti v predaji od 749,90 EUR.