MARSET FollowMe stolová LED na batérie, biela-dub

MARSET FollowMe stolová LED na batérie,. Prenosná LED stolová lampa na batérie FollowMe s rukoväťou z preglejky na prenášanie Veľmi esteticky... viac informácií »
MARSET FollowMe stolová LED
Značka: Marset
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET FollowMe stolová LED na batérie,. Prenosná LED stolová lampa na batérie FollowMe s rukoväťou z preglejky na prenášanie Veľmi esteticky...

MARSET FollowMe stolová LED na batérie,. Prenosná LED stolová lampa na batérie FollowMe s rukoväťou z preglejky na prenášanie Veľmi esteticky tvarovanú stolnú lampu FollowMe LED na batérie navrhla Inma Bermúdezová a na flexibilné použitie poskytuje svetlo bez oslnenia, ktorého smer možno meniť pomocou otočnej hlavy lampy. Okrem toho možno jas svetla stlmiť v troch krokoch a vytvoriť tak požadovanú atmosféru. Súčasťou dodávky je nabíjací kábel USB-C. Po úplnom nabití vydrží svietiť približne 10 hodín. Napájací kábel so zástrčkou nie je súčasťou balenia. – Bez blikania – Výdrž batérie: 5 hodín (plná svietivosť), 10 hodín (stredná svietivosť) 20 hodín (nízka svietivosť)

Veľa podarený produkt MARSET FollowMe stolová LED na batérie, od značky s dlhou históriou Marset získate zde teraz za neuveriteľne nízku cenu! Teraz si môžete kúpiť za 199,90 EUR.