MARSET FollowMePlus stolová na batérie 44 cm biela

MARSET FollowMePlus stolová na. Stolná LED lampa na batérie FollowMe Plus s rukoväťou z preglejky - na stôl aj na podlahu Stolná LED lampa na batérie... viac informácií »
MARSET FollowMePlus stolová na batérie
Značka: Marset
359,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET FollowMePlus stolová na. Stolná LED lampa na batérie FollowMe Plus s rukoväťou z preglejky - na stôl aj na podlahu Stolná LED lampa na batérie...

MARSET FollowMePlus stolová na. Stolná LED lampa na batérie FollowMe Plus s rukoväťou z preglejky – na stôl aj na podlahu Stolná LED lampa na batérie FollowMe Plus je rovnako ako menšia verzia FollowMe od spoločnosti Inma Bermúdez a vďaka svojej veľkosti sa dá používať nielen na stole, ale aj ako podlahová lampa. Hlavu svietidla možno otáčať, takže smer svetla možno individuálne nastaviť. Jas svetla sa dá meniť v troch stupňoch pomocou stmievača. Vďaka praktickej drevenej rukoväti je zariadenie FollowMe absolútne flexibilné. Súčasťou dodávky je nabíjací kábel USB-C. Po úplnom nabití vydrží svietiť približne 10 hodín. Zásuvkový adaptér nie je súčasťou dodávky. – Bez blikania – výdrž batérie: 5 hodín (plná svietivosť), 10 hodín (stredná svietivosť) 20 hodín (nízka svietivosť)
Tento zľavnený produkt MARSET FollowMePlus stolová na batérie 44 cm biela možno zakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stolové lampy. Teraz môžete získať parádne výrobky v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás ďalší preverený tovar značky Marset. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt MARSET FollowMePlus stolová na od značky so zárukou kvality Marset máte možnosť zaobstarať v súčasnosti naozaj výhodne! Výhodne za cenu 359,90 EUR.