MARSET Tam Tam nástenné svetlo, biela/čierna

MARSET Tam Tam nástenné. Univerzálne nástenné svietidlo Tam Tam - dizajn: Fabien Dumas Dizajn tohto krásneho nástenného svietidla s 360-stupňovým... viac informácií »
MARSET Tam Tam nástenné svetlo
Značka: Marset
339,90 EUR
Overiť dostupnosť »
MARSET Tam Tam nástenné. Univerzálne nástenné svietidlo Tam Tam - dizajn: Fabien Dumas Dizajn tohto krásneho nástenného svietidla s 360-stupňovým...

MARSET Tam Tam nástenné. Univerzálne nástenné svietidlo Tam Tam – dizajn: Fabien Dumas Dizajn tohto krásneho nástenného svietidla s 360-stupňovým otočným tienidlom pochádza od Fabiena Dumasa, ktorý ho vytvoril v roku 2012. Nadčasovo krásny kúsok, ktorý je vhodný najmä ako lampa na čítanie na stene nad posteľou alebo nad sedadlom, pretože prináša svetlo tam, kde je potrebné a žiadané. Nástenný držiak je vyrobený z lakovaného kovu, tienidlo je z lakovaného hliníka s difúzorom z opaleskujúceho metakrylátu. Vypínač sa nachádza na difúzore. Vďaka svojmu estetickému, modernému dizajnu sa nástenné svietidlo Tam Tam hodí k mnohým obytným variantom.

Tento najpredávanejší kus MARSET Tam Tam nástenné od značky so skvelou reputáciou Marset ľahko môžete nájsť práve teraz na našej webovej stránke v akcii! Ceny od 339,90 EUR.