Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá Ø 38,1cm

Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá. Okrúhle nástenné svietidlo LED Jupiter v elegantnom zlatom tele Nástenné svietidlo LED Jupiter je vybavené... viac informácií »
Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá
Značka: Maytoni
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá. Okrúhle nástenné svietidlo LED Jupiter v elegantnom zlatom tele Nástenné svietidlo LED Jupiter je vybavené...

Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá. Okrúhle nástenné svietidlo LED Jupiter v elegantnom zlatom tele Nástenné svietidlo LED Jupiter je vybavené teplými bielymi diódami LED, ktoré vyžarujú príjemné a útulné svetlo. Vďaka okrúhlemu tvaru vyžaruje svetlo rovnomerne do všetkých smerov a vytvára nepriame ambientné osvetlenie pozdĺž steny. Telo z kovu a akrylu je celé v zlatej farbe a šíri luxusné kúzlo. S týmto svietidlom možno efektívne navrhnúť moderné aj nadčasovo zariadené miestnosti. Jupiter možno použiť samostatne alebo v kombinácii s niekoľkými ďalšími svietidlami na vytvorenie osobitého a individuálneho konceptu osvetlenia. Svietidlo LED nie je len zdrojom svetla, ale aj dekoratívnym nábytkovým prvkom, ktorý pôsobí ako zvýraznenie na stene aj po vypnutí a zabezpečuje štýlový dizajn miestnosti.
Tento dizajnový produkt Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo ide zohnať jednoducho tu na našom webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Preskúmajte podobné produkty z našej kategórie ľahko online! Vehlasný výrobca Maytoni má k dispozícii skvelý sortiment ! Presvedčte sa.

Nový produkt Maytoni Jupiter nástenné LED svetlo zlatá Ø od spoločnosti s výborným menom Maytoni môžete si kúpiť na našich stránkach až neuveriteľne lacno! Práve teraz za 229,90 EUR.