Müller Licht tint Calluna LED guľa kameň, 50 cm

Müller Licht tint Calluna. Inteligentné svetlo do záhrady - tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo série... viac informácií »
Müller Licht tint Calluna LED guľa
Značka: tint
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Müller Licht tint Calluna. Inteligentné svetlo do záhrady - tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo série...

Müller Licht tint Calluna. Inteligentné svetlo do záhrady – tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo série tint white+color vytvorí svetelnú scénu pre každú záhradu. Dodávaný osvetľovací prostriedok dokáže vytvoriť rôzne odtiene bielej farby, ako aj výber zo 16 miliónov farieb. Takto možno vytvoriť pôsobivé svetelné efekty, ktoré zabezpečia večerné chvíle pohody na trávniku, v záhone alebo na terase. Svetelná guľa sa ovláda a stmieva pomocou diaľkového ovládača s príslušným odtieňom, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo. Tu sú možné všetky základné funkcie, ako je zapínanie a vypínanie, stmievanie alebo zmena farby svetla. Stlačením tlačidla možno vyvolať aj vopred naprogramované svetelné scény a zoskupiť niekoľko odtieňov dekoratívnych svetiel, aby sa súčasne spínalo niekoľko svetiel. Ďalšie funkcie je možné ovládať prostredníctvom aplikácie alebo hlasového asistenta. To je možné integráciou svietidla do existujúceho kompatibilného systému inteligentnej domácnosti. Funkcie/kompatibilita: – ovládanie pomocou vhodného diaľkového ovládača (pozri príslušenstvo) – Ovládanie prostredníctvom aplikácie na základe rádiového štandardu ZigBee 3.0 – kompatibilný s hlasovým asistentom Alexa (Amazon) – Dá sa integrovať do inteligentných domácich systémov založených na ZigBee, napríklad s Philips Hue, Magenta SmartHome atď. – Individuálne náladové svetlo v bielej farbe (1 800 až 6 500 K) – farebné svetlo (RGB) – stmievateľné vo všetkých vybraných farbách svetla
Akčný a v zľave tovar je na získanie jednoducho tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii smarthome osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz kúpite skvelé produkty z tejto obľúbenej kategórie za výhodnú cenu! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty značky tint. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ tint vyrába top tovar. za skutočne nízku cenu.

Unikátny produkt Müller Licht tint Calluna LED guľa od výrobcu s dlhou históriou tint ľahko nájdete momentálne za extra cenu! V akcii od 129,90 EUR.