Müller Licht tint Calluna LED guľa piesok, 50 cm

Müller Licht tint Calluna LED. Inteligentné svetlo do záhrady - tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo... viac informácií »
Müller Licht tint Calluna LED
Značka: tint
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Müller Licht tint Calluna LED. Inteligentné svetlo do záhrady - tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo...

Müller Licht tint Calluna LED. Inteligentné svetlo do záhrady – tónovaná LED guľa Calluna s vymeniteľnou žiarovkou Dekoratívna LED guľa Calluna zo série tint white+color vytvorí svetelnú scénu pre každú záhradu. Dodávaný osvetľovací prostriedok dokáže vytvoriť rôzne odtiene bielej farby, ako aj výber zo 16 miliónov farieb. Takto možno vytvoriť pôsobivé svetelné efekty, ktoré zabezpečia večerné chvíle pohody na trávniku, v záhone alebo na terase. Svetelná guľa sa ovláda a stmieva pomocou diaľkového ovládača s príslušným odtieňom, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo. Tu sú možné všetky základné funkcie, ako je zapínanie a vypínanie, stmievanie alebo zmena farby svetla. Stlačením tlačidla možno vyvolať aj vopred naprogramované svetelné scény a zoskupiť niekoľko odtieňov dekoratívnych svetiel, aby sa súčasne spínalo niekoľko svetiel. Ďalšie funkcie je možné ovládať prostredníctvom aplikácie alebo hlasového asistenta. To je možné integráciou svietidla do existujúceho kompatibilného systému inteligentnej domácnosti. Funkcie/kompatibilita: – ovládanie pomocou vhodného diaľkového ovládača (pozri príslušenstvo) – Ovládanie prostredníctvom aplikácie na základe rádiového štandardu ZigBee 3.0 – kompatibilný s hlasovým asistentom Alexa (Amazon) – Dá sa integrovať do inteligentných domácich systémov založených na ZigBee, napríklad s Philips Hue, Magenta SmartHome atď. – Individuálne náladové svetlo v bielej farbe (1 800 až 6 500 K) – farebné svetlo (RGB) – stmievateľné vo všetkých vybraných farbách svetla
Tento kvalitný a lacný produkt Müller Licht tint Calluna LED guľa piesok, 50 cm možno kúpiť bez problémov tu a teraz na našom webe v známej rubrike smarthome osvetlenie príjazdovej cesty. Pozrite sa na ešte iné produkty z našej sekcie za priaznivú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od dodávateľa tint. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka tint dlhodobo predáva top sortiment. za akčné ceny. Pozrite so sami!

Najpredávanejší produkt Müller Licht tint Calluna LED guľa od skvelého a známeho výrobcu tint ľahko nájdete tady teraz za úplne najnižšiu cenu. Stojí práve teraz u nás 129,90 EUR.