Müller Licht tint Kea stropné LED svetlo, Ø 52 cm

Müller Licht tint Kea. tónované stropné LED svietidlo Kea s aplikáciou a hlasovým ovládaním, ideálne pre moderné bývanie Moderné tónované... viac informácií »
Müller Licht tint Kea stropné
Značka: tint
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Müller Licht tint Kea. tónované stropné LED svietidlo Kea s aplikáciou a hlasovým ovládaním, ideálne pre moderné bývanie Moderné tónované...

Müller Licht tint Kea. tónované stropné LED svietidlo Kea s aplikáciou a hlasovým ovládaním, ideálne pre moderné bývanie Moderné tónované stropné svietidlo LED Kea vždy vytvorí optimálne osvetlenie miestnosti. Pomocou priloženého diaľkového ovládača tónovania, vhodnej aplikácie alebo hlasového asistenta možno svetlo pohodlne ovládať a plynule stmievať. Stropné svietidlo Kea poskytuje priame a nepriame osvetlenie zároveň vďaka bočnému svetelnému krúžku. Dodaný diaľkový ovládač odtieňov ponúka 6 prednastavených svetelných scén. Či už ide o jasné pracovné svetlo, jemné tlmené nočné svetlo alebo scénu na večierok meniacu farbu, tint ponúka správne osvetlenie na každú príležitosť. Funkcie/kompatibilita: – Ovládanie pomocou priloženého diaľkového ovládača – Ovládanie prostredníctvom aplikácie na základe rádiového štandardu ZigBee 3.0 – kompatibilný s hlasovým asistentom Alexa (Amazon) – Dá sa integrovať do inteligentných domácich systémov založených na ZigBee, napríklad so systémom Philips Hue – Individuálne náladové svetlo v bielej farbe (1 800 až 6 500 K), ako aj farebné svetlo RGB (až 16 miliónov farieb) – Stmievateľné vo všetkých vybraných farbách svetla Poznámka: nie je možné stmievať pomocou bežného nástenného vypínača. Iba s vhodným diaľkovým ovládaním, prostredníctvom aplikácie alebo hlasového ovládania.
Žiadaný produkt Müller Licht tint Kea stropné LED svetlo, Ø 52 cm ide kúpiť taktiež tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike smarthome stropné svietidlá. Nájdite si výnimočné kusy z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu.

Často hľadaný produkt Müller Licht tint Kea stropné LED svetlo, Ø s osvedčenou značkou tint ide zohnať v aktuálnej ponuke naozaj lacno. Momentálne v akcii za 129,90 EUR.