Müller Licht tint Nalo bodové LED svetlá, 3-pl.

Müller Licht tint Nalo bodové LED svetlá,. Trojplameňový LED reflektor Nalo s príslušným diaľkovým ovládaním, ovládateľný aplikáciou... viac informácií »
Müller Licht tint Nalo bodové
Značka: tint
129,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Müller Licht tint Nalo bodové LED svetlá,. Trojplameňový LED reflektor Nalo s príslušným diaľkovým ovládaním, ovládateľný aplikáciou...

Müller Licht tint Nalo bodové LED svetlá,. Trojplameňový LED reflektor Nalo s príslušným diaľkovým ovládaním, ovládateľný aplikáciou Trojlampový LED reflektor Nalo je vybavený otočnými a naklápacími bodmi a poskytuje tak individuálne nastaviteľné svetlo v každej miestnosti. Okrem toho sa tu nainštalované LED diódy dajú pohodlne a inteligentne ovládať. Vďaka technológii tint color+white dokážu vytvárať rôzne odtiene bielej, ako aj farebné svetlo v 16 miliónoch farieb a vytvárať tak najrozmanitejšie svetelné scény. Pomocou priloženého diaľkového ovládania s odtieňom možno reflektor Nalo LED ovládať, stmievať a prepínať na vopred naprogramované svetelné scény. Okrem iného je k dispozícii pracovné svetlo, nočné svetlo alebo svetlo na párty meniace farbu. Pomocou diaľkového ovládania možno spravovať aj niekoľko tónovacích svietidiel prostredníctvom skupín. Vďaka technológii ZigBee možno reflektor Nalo LED integrovať aj do kompatibilných a existujúcich systémov inteligentnej domácnosti, čo umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie alebo hlasu. Funkcie/kompatibilita: – Ovládanie pomocou dodaného diaľkového ovládača tónovania – Ovládanie prostredníctvom aplikácie na základe rádiového štandardu ZigBee 3.0 – kompatibilný s hlasovým asistentom Alexa (Amazon) – Dá sa integrovať do inteligentných domácich systémov založených na ZigBee, napríklad so systémom Philips Hue – Individuálne náladové svetlo v bielej farbe (1 800 až 6 500 K), ako aj farebné svetlo RGB (až 16 miliónov farieb) – Stmievateľné vo všetkých vybraných farbách svetla Poznámka: nie je možné stmievať pomocou bežného nástenného vypínača. Iba s vhodným diaľkovým ovládaním, prostredníctvom aplikácie alebo hlasového ovládania.

Unikátny a žiadaný produkt Müller Licht tint Nalo od populárneho výrobcu tint môžete získať práve dnes za primerané peniaze. Teraz nakúpite za 129,90 EUR.