Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm

Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Nástenné svietidlo LED Umbra - elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Nástenné svietidlo LED Umbra - elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje...

Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Nástenné svietidlo LED Umbra – elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje moderný dizajn a príjemný svetelný efekt. Jeho LED diódy sú pripevnené k zadnej časti lesklého chrómového pruhu, ktorý sa tiahne nahor od obdĺžnikového nástenného držiaka a na špičke vytvára jemnú krivku smerom k stene. Ten odráža svetlo z LED diód do miestnosti, takže sa dosahuje nepriame všeobecné osvetlenie. Diaľkové ovládanie na spínanie a stmievanie nástenného svetla je súčasťou dodávky.
V zľave tento tovar Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm môžete zohnať jednoducho na webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Vyberte si ostatné produkty v spomínanej rubrike v akcii. Tento výrobca Euluna pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitné výrobky ! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru od značky Euluna. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený produkt Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce pochádzajúce od značky Euluna jednoducho môžete zohnať v aktuálnej ponuke so zľavou! Teraz môžete získať za skvelú cenu 79,90 EUR.