Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce čierne

Nástenné LED Umbra nepriamo. Umbra - nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné LED Umbra nepriamo. Umbra - nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame...

Nástenné LED Umbra nepriamo. Umbra – nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame osvetlenie všetkých moderných izieb. Jediný kovový pás, mierne zakrivený k stene – to je všetko. Redukovaný dizajn LED nástenného svietidla je rozhodne jednoduchý, a preto je osobitným zvýraznením každého bytu. Energeticky účinné LED diódy sú pripevnené na zadnej strane a nepriamo svietia na stenu príjemnou teplou bielou farbou, čo vytvára domácu atmosféru. Či už ako malé zvýraznenie v obývacej izbe alebo ako nepriamy zdroj svetla na chodbe – moderné nástenné LED svetlo Umbra sa ľahko hodí kdekoľvek. Môže byť tiež stlmený, ale iba pomocou vhodného diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky.

Tento najpredávanejší tovar Nástenné LED Umbra nepriamo od spoločnosti s popredným postavením na trhu Euluna ide zaobstarať práve dnes za úžasnú cenu! Ponuka od 79,90 EUR.