Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce hliník

Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Kovové LED nástenné svietidlo Umbra - moderné skrz na skrz Vďaka príjemnému svetelnému efektu a modernému... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Kovové LED nástenné svietidlo Umbra - moderné skrz na skrz Vďaka príjemnému svetelnému efektu a modernému...

Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce. Kovové LED nástenné svietidlo Umbra – moderné skrz na skrz Vďaka príjemnému svetelnému efektu a modernému vzhľadu je nástenné svetlo Umbra LED dokonalým zdrojom svetla a prvkom vybavenia pre moderné obývacie priestory. Na obdĺžnikový nástenný držiak je pripevnený kovový pás s matným hliníkovým vzhľadom, ktorý sa tiahne smerom nahor. Ich teplé biele svetlo je vyžarované zozadu a odrážané od steny, takže miestnosť je osvetlená nepriamo a príjemne bez oslnenia. Pre pohodlné prepínanie a stmievanie je v rozsahu dodávky diaľkové ovládanie.

Tento zľavnený tovar Nástenné LED Umbra nepriamo od spoločnosti Euluna nájdete zrovna naozaj výhodne. Na našich stránkach za 79,90 EUR.